Benice

KinderGarten Little Gate

Poznat, umět, leccos znát
někoho mít hodně rád,
myslet, hledat, pak si hrát
umí soví kamarád“

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás přivítali na stránkách naší mateřské školy
KinderGarten Little Gate. Budova školky je nejen nová a krásná, ale samozřejmě odpovídá všem hygienickým i bezpečnostním normám nezbytných pro provoz mateřské školy.

MŠ Little Gate je dvojjazyčná česko-anglická mateřská škola, která je akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a je zařazena do Rejstříku škol a školských zařízení.

Jsme si vědomi obrovského dětského potenciálu a důležitosti jej správně rozvíjet, proto spolupracujeme s Centrem dětského nadání a v minulém školním roce jsme také získali oficiální status Školky spolupracující s Dětskou Mensou ČR.

Dětem nabízíme nejen matematické, vzdělávací, hudební, výtvarné, , tělovýchovné a jazykové aktivity, ale také lekce plavání, golfu či tenisu.
Nad rámec standardní předškolní přípravy usnadňujeme dětem vstup do základní školy také stimulačním programem Maxík, který je nejen skvělou prevencí rozvoje specifických poruch (dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie), ale také zmírňuje projevy poruch aktivity a pozornosti. Více se o naší předškolní vzdělávací činnosti dozvíte pod odkazem Příprava předškoláků.

Pokud Vás naše školka a její program zajímá, můžete navštívit naše fb stránky, kde se dozvíte všechny aktuální informace ze života dětí a učitelů. Pokud se budete chtít zastavit na návštěvu a seznámit se s námi osobně, budete vždy vítáni.

Těšíme se na Vás,

Gabriela a Lucie