Benice

Náš tým

Lucie Fraňková

ředitelka

Lucie má dlouholeté zkušenosti v oblastech školního i předškolního vzdělávání. Vystudovala FTVS v Praze, později si své pedagogické vzdělání rozšířila ještě o obor Předškolní a mimoškolní pedagogiky. Po ukončení studia působila jako učitel na ZŠ Plamínkové. Po mateřské dovolené nastoupila do naší školky jako učitel předškoláků. V roce 2012 se stala hlavní učitelkou, od roku 2016 zaujímá pozici hlavní učitelky a ředitelky školky. Ve třídě předškoláků pracuje se stimulačním programem Maxík, vede naše dětské Mensa klubíčko a kurzy dětské jógy.

telefon: 776 633 633, email: benice@kindergarten.cz

Eliška Tomanová

hlavní učitelka

Eliška vystudovala Vyšší odbornou pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Je nesmírně kreativní a zodpovědná. Eliška žila 8 let v Anglii, kde se věnovala studiu angličtiny i práci s dětmi. Má rozsáhlé zkušenosti s Montessori pedagogikou, kterou ráda a hojně využívá při své práci, a tím obohacuje rozmanitost výuky. Eliščiným cílem je vytvořit podnětné prostředí tak, aby v něm děti získávaly poznatky a samy se radovaly z vlastních objevů a úspěchů.

O roku 2020 se účastní dvouletého akreditovaného výcviku Eko artefiletiky.  Metodu, která pomáhá dětem pojmenovat nejen své emoce, události, ale také rozvíjet jejich hodnotový systém, vztah k přírodě, vytváří prostor pro intuitivní vyjádření, posiluje vlastní citlivost a vlastní orientaci, by chtěla předat zejména našim dětem.

Lucia Uríčková

učitelka

Lucie vystudovala Pedagogickou a sociální akademii na Slovensku. Práci s dětmi miluje a věnuje se jí už několik let. Po 3 letech třídnictví v naší školce se rozhodla rozšířit své zkušenosti a odjet do zahraničí. Jako au-pair působila ve španělské rodině, kde probíhala komunikace jen v angličtině. Starala se o 3 děti, zajišťovala jim veškerý program a aktivity. V roli au-pair působila Lucie také v českých rodinách.

Lucii jde při práci s dětmi hlavně o vytvoření příjemného prostředí jelikož ve školce tráví větší část dne. Je přesvědčena, že hravou formou může sama předat dětem maximum nových vjemů, poznatků a informací.

Kelsey Knipper

rodilý mluvčí

.

Jenifer Kosko

anglický lektor - rodilý mluvčí

Hello!

My name is Jenifer Kosko and I am so excited to be teaching and helping your children grow this year! I come from Pennsylvania in the US where I worked at the local Children's hospital for 7 years. Working with children is my passion and I am so honored to have the opportunity to work with your children here! In my free time I enjoy running and exploring all that Prague has to offer.

Jana Fitzelová

učitel

Janka absolvovala pedagogickou školu se zaměřením na předškolní a mimoškolní vzdělávání dětí. Celý život se také  dětem věnovala, pracovala v MŠ Nováky na Slovensku a pak více než 20 let v Praze, v mateřské škole Nučická, na pozici třídní učitelky.

Janka se zaměřuje na hudebně pohybovou výchovu, kterou, díky své dlouhodobé praxi u předškoláků, vnímá jako skvělý prostředek nejen na upoutání pozornosti a následné zklidnění dětí, tak i na celkový rozvoj jejich osobnosti. Svým zájmem o sport motivuje děti k vytváření  vlastního vztahu  ke sportovním i tělesným aktivitám a pohybu vůbec.

Janku budete nejvíce potkávat ve třídách Kulíšků a Soviček.

Gabriela Babická

jednatelka společnosti

Gabriela vystudovala Marketing a mediální komunikaci. Pracovala ve společnosti Deloitte  Touche, od roku 2000 byla manažerkou pro oblast ECEMEA ve společnosti Genesys Telecommunication Laboratories, Ltd. V roce 2009 začala spolupracovat se společností KinderGarten a o rok později založila spolu s Lucií česko-anglickou mateřskou školu,  která si klade za cíl dát dětem co největší základ do života, protože i v dnešní době stále platí slova R. Fulghuma: "Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce."
Po založení školky si Gabriela doplnila vzdělání v oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky studiem Vyšší odborné školy ve Svatém Jánu pod Skalou.

Absolvovala také odborné semináře PhDr. J. Prekopové, PhDr. Lažové a PhDr. Fořtíkové, 80 výcvikových hodin metody FIE I – Základy metody Feuersteinova Instrumentálního obohacování, cyklus přednášek Centra nadání Mensa NTC systém učení I. a II. atd.

telefon: 604 201 651, email: benice@kindergarten.cz

Lucie Žalmanová

jednatelka společnosti

Lucie pracovala v bankovnictví (Komerční banka, ABN AMRO Bank ). V roce 2009 ji spolu s Gabrielou oslovila společnost KinderGarten s nabídkou spolupráce. Vlastní pobočku založily společně o rok později . V roce 2012 získala jejich mateřská škola akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky. Ve školce se stará především o ekonomickou agendu.

Radost ji přináší nejen "disciplinovaní plátci školného", ale především školka, která je plná spokojených a šťastných dětí.

telefon: 602 623 374, email: benice@kindergarten.cz