Dětská skupina KinderGarten Brno Campus

Reference

“Za našu rodinu si neviem predstaviť lepší výber pre nášho syna. Z trojročného chlapca, ktorý takmer nerozprával sa behom pár mesiacov stal chlapec, ktorému sa dnes ústa nezatvoria. Oceňujem najmä ľudský, trpezlivý, profesionálny prístup celého kolektívu, zaujímavé aktivity od výmyslu sveta pre deti a priateľskú atmosféru v celej skupine. Z celého ❤️ odporúčam.” maminka K.J.


"Škôlku/detskú skupinku môžem určite odporučiť, vďaka citlivej adaptácii ju dcérka od dvoch rokov navštevuje veľmi rada. Dokonca aj počas choroby je jej doma smutno za deťmi a pani učiteľkami. Zároveň by som chcela pochváliť aj prístup vedenia a ich spoluprácu s pani učiteľkami, vďaka ktorému zvládnu nástup do škôlky nielen deti, ale aj samotní rodičia (zdieľanie fotiek a správ z priebehu prvých dní boli obrovské plus). A v neposlednom rade oceňujem aj rôzne aktivity/akcie a spôsob zdieľania činnosti detí smerom k rodičom. Veľká vďaka za Vašu prácu! " :) maminka M.H.


"KinderGarten je skvělá školka/dětská skupina! V první řadě bych zmínila přístup ze strany učitelů i vedení. Komunikace s nimi je radost. Celý kolektiv Kindergarten je velmi vstřícný a příjemný. Co se týká výuky, jsme velmi spokojeni s bohatým programem, výlety, shrnutím každého týdne v emailu i plánem vzdělávání na každý měsíc. Jedním slovem - Boží!" :-) maminka S.L.


"Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro tuto dětskou skupinu KinderGarten Brno Campus. Naše dcera sem chodí čtyři roky a syn dva. Oběma se tam moc líbí a každý den se těší za svými kamarády a paními učitelkami. My jako rodiče zase vidíme, že se děti naučily spoustu věcí, když se nás doma ptají na doplňující otázky ohledně planet, zvířat v přírodě, rostlin či zvyků. Věřili byste, že dítě ve čtyřech letech ví, že země je kulatá a jaké existují kontinenty? Jsme pozitivně překvapení, jak se děti aklimatizovaly na nenásilnou formu učení se anglicky. Dále musíme vyzdvihnout komunikaci vedení školky směrem k  nám, rodičům. Kdybychom se měli rozhodovat znovu, určitě bychom neměnili :-)" maminka M.S.


"Na začátku jsem měla pochybnosti, jak syn bude zvládat pobyt v dětské skupině, jelikož nastoupil, když měl teprve 15 měsíců, ale po velmi krátkém čase si syn díky srdečnému přístupu všech z kolektivu školky zvyknul a do školky se těšil, což mu naštěstí už zůstalo. Do této dětské skupiny chodí již třetím rokem a dokonce i přestup do vyšší třídy zvládnul opět díky chápavému přístupu pečujících osob bez větších problémů. Pokud potřebuji cokoli řešit, vždy je se školkou výborná komunikace se snahou najít řešení. Mohu jen doporučit!" maminka E.V.


"Pro tuto dětskou skupinu jsme se rozhodli dle doporučení přátel a nelitujeme. Bylo pro nás rozhodující i to, že byli schopni naši dceru dlouho a s velkou trpělivostí ve školce adaptovat, tak abychom měli jistotu, že do ní chodí ráda. Přístup všech je zde velmi profesionální a je vidět, že svou práci dělají s radostí a dětem se věnují." maminka V.T.

Vrátit se zpět na školku