Dětská skupina KinderGarten Brno Campus

O nás


Dětská skupina KinderGarten Brno Campus - Česko - anglická dětská skupina s kapacitou 20 dětí a Anglicko - česká dětská skupina s kapacitou 24 dětí vznikla na severním okraji brněnské části Bohunice v areálu univerzitního kampusu Masarykovy Univerzity, nad zelenými svahy Riviéry s krásným výhledem na město a velmi dobrou občanskou vybaveností v těsném sousedství jedné z nejrozsáhlejších zelených a rekreačních ploch ve městě.

Umístění dětské skupiny v tomto areálu nabízí pro děti nespočet vyžití - přes různá sportoviště až po nádherné okolí plné zeleně. Svoji polohou je dětská skupina velmi dobře dostupná nejen Brňanům, ale také rodinám žijícím na v blízkosti této části Brna a zaměstnancům firem sídlícím v univerzitním kampusu.

Obě dětské skupiny jsou zaměřeny na komunikaci v anglickém jazyce přirozeným způsobem. Jednou z velkých výhod naší dětské skupiny je přítomnost dětí různé národnosti, pro které je základním jazykem právě angličtina. Tato situace přirozeně nutí české děti ke komunikaci v anglickém jazyce.





Vrátit se zpět na školku