Praha 4 Braník

Bezpečnost

Budova školky je plně připravena k využití v rámci různých aktivit s dětmi. Třídy jsou prostorné, pokryté kobercem a linem, vyhovují skupinovým i individuálním činnostem dětí. Máme k dispozici hračky, tělovýchovná a relaxační náčiní i didaktické materiály.

Naše školka je jednopodlažní budova, ve které se nachází hlavní vzdělávací místnost s klavírem, opticky rozdělená na část s kobercem a část s linem, dále dílna, ložnice, kterou děti využívají k odpolednímu spánku a kuchyně s jídelnou, kde se děti stravují. Letní terasa je vhodná pro různé zájmové činnosti a sociální zařízení vyhovuje dětským potřebám podle platných norem. Zahrada školky je vybavena herními prvky.

Mateřská škola KinderGarten Smarties splňuje veškeré hygienické požadavky podle vyhlášek č. 410/2005 Sb., č. 137/2004 Sb. a č. 268/2009 Sb.

Školka se nachází v klidné městské části Praha 4. Celý objekt školky je oplocen. Školka je vybavena hasicími přístroji a veškeré elektrické zásuvky jsou zabezpečeny. Vybavení zahrady splňuje veškeré požadavky na bezpečnost dětí. Velký důraz klademe na bezpečnost dětí při výletech a akcích. V dosahu školky se nachází dětský praktický lékař. Děti předáváme jen oprávněným osobám.

Školka je vybavena kamerovým systémem.