Praha 4 Braník

Prostory školky

Budova školy je plně přizpůsobena pro různé aktivity s dětmi. Ve Smarties je třída a herna k nimž náleží sociální zařízení. Třída je prostorná, pokrytá kobercem, vyhovuje skupinovým i individuálním činnostem dětí. Je vybavena hračkami, tělovýchovným a relaxačním náčiním i didaktickým materiálem.

Prostory školy obsahují:

• prostorná šatna
  • jídelna, kde se děti stravují
  • sociální zařízení
  • hlavní vzdělávací místnost s klavírem, která je opticky rozdělena na část s kobercem a část s umělou podlahou.
  • výtvarný ateliér
  • ložnice, kterou děti využívají k odpolednímu spánku
  • terasa

Od konce roku 2011 sídlíme v klidné části Prahy, v městské čtvrti Braník. Dětem je k dispozici zrekonstruovaná budova se zahradou, která splňuje veškeré hygienické požadavky na prostory a provoz podle vyhlášek č. 410/2005 Sb., č. 137/2004 Sb. a č. 268/2009 Sb.

Zajištění dětí patří mezi priority naší školky. Naše zařízení splňuje nejen standardní bezpečnostní podmínky, ale máme řadu i nadstandardních:

• celý objekt je oplocen
  • v dosahu školky je praktický lékař
  • děti jsou vydávány jen oprávněným osobám
  • máme zabezpečeny elektrické zásuvky
  • vybavení zahrady má příslušnou certifikaci
  • školka je vybavena hasícími přístroji
  • školka se nachází v klidné části vilové čtvrti Braník
  • dbáme na vysokou bezpečnost dětí při výletech a akcích
  • vstup školky je rozdělen na „čistou“ a „špinavou“ zónou
  • spolupracujeme s blízkou školou ZŠ Školní
  • celý objekt má kamerový systém