Praha 4 Braník

Reference

Dcera navstevuje skolku od srpna a jsme velmi spokojeni. Bala jsem se probrecenych ran, ale vzdy se velmi tesi, neukapla slzicku a kdyz ji vyzvedavam, rekne, ze nechce domu, ze tam chce jeste byt. To povazuji za neuveritelne a prisuzuji to kvalite ucitelek a prijemneho prostredi. Ucitelky jsou mile, stejne jako reditelka, na vsem se da domluvit. Doporucuji!

Hana Glaserová


Nas syn chodil do skoly 3,5 roku, od zari zacal chodit do skoly. Na skolku on i my vzpominame jen v tom nejlepsim. Prijemne, ciste a pratelske prostredi, uzasne pani ucitelky, se kterymi se da o vsem mluvit a na vse se zeptat. Skvele tydenni programy, besidky, sleeping party, skolka v prirode. Jsme s manzelem oba dost zamestnani. Syn umel sice pri nastupu do skolky spoustu veci, ale na bezne veci jako je kresleni, vystrihovani a ostatni socialni dovednosti jako samostatnost syna v oblekani, jezeni aj. jsme nemeli moc casu. Trpelive pani ucitelky byly vzdy oporou a velmi rychle naucily syna samostatnosti. O tom, jak syn nechtel jeste v pet hodin domu, protoze si musi hrat s ostatnimi detmi a povidat s pani ucitelkou, moc radi vzpominame:-). Druhy syn nastoupi do skolky v lednu a ani na chvili bychom neuvazovali o tom, ze bychom vybrali jinou skolku. Uz se na Smarties zase moc tesime!

Hana Janecká


Naše dcera do školky Smarties chodila téměř 4 roky. Nyní je již ve škole, ale na školku pořád ráda vzpomíná a občas se tam stavíme. Přístup učitelek je skutečně skvělý. A to jak po lidské stránce, kdy si děti učitelky zamilují, tak po profesní. Navštěvujeme nyní školu se zaměřením na angličtinu a díky průpravě ve školce Smarties je naše dcera jedna z nejlepších ve třídě. Školku Smarties jednoznačně doporučuji!

Roman Pecl


Školka Smarties je velmi přátelská k dětem i rodičům, podporuje rozvoj dětí s ohledem na individuální potřeby dítěte a má ve svém programu výuku angličtiny i předškolní přípravu. Ve školce Smarties jsme našli skvělé a milé učitele, kteří si dokáží s dětmi hrát a zároveň je něco naučit. Syn Tomášek se do školky Smarties každý den těšil a naučil se tu spoustu užitečných věcí před nástupem do školy. Moc děkujeme za skvělou péči i přístup!

Hana Síčová


Naše milé učitelky,

Dnes jsme šli s Jajou poprvé do školy a vzpomínáme, jak jsme před dvěmi lety přišli poprvé k vám. Po prvním týdnu u vás jsme věděli, že jsme vybrali správně a do posledního dne jsme byli rádi, že jsme chodili k vám. Věříme, že váš přístup k dětem se pevně ukotvil v jejich mysli, a že budou také vzpomínat na vás. Spolu s manželem vám chceme poděkovat za individuální přístup k dětem, rodinnou atmosféru a popřát hodně sil do vaší práce. 

S pozdravem a přáním všeho nej do nového školního roku

Olga a Rostislav Žoudlíkovi


Děkujeme za milý a lidský přístup k dětem i rodičům, za spoustu krásných obrázků i jiných výtvorů, za inspirativní letní program a vůbec za vše. Jste skvělá školka a budete nám chybět. 

Emička Vágnerová s rodiči


Skvělá školka, fantastické paní učitelky a ač už do školky nechodíme, stále vzpomínáme. 

Alena Křivohlávková


Děkuji za vaši ohromnou a přeúžasnou péči a prostě za vše všechno!!! Všechny moc pozdravujeme. 

Anna Kalistová


Školka Smarties je velmi přátelská k dětem i rodičům, podporuje rozvoj dětí s ohledem na individuální potřeby dítěte a má ve svém programu výuku angličtiny i předškolní přípravu. Ve školce Smarties jsme našli skvělé a milé učitele, kteří si dokáží s dětmi hrát a zároveň je něco naučit. Syn Tomášek se do školky Smarties každý den těšil a naučil se tu spoustu užitečných věcí před nástupem do školy. Moc děkujeme za skvělou péči i přístup!

Helena Síčová


Syn chodí do školky Smarties již 2 roky a my jsme s jejím fungováním naprosto spokojení. Pedagogický personál ve Smarties je velmi přátelský a obětavý a program, který vytváří je nejen kreativní a děti obohacující, ale i zábavný. Již několikrát se nám stalo, že jsme si chtěli se synem udělat hezké odpoledne a ze školky jej vyzvednout dřív a místo toho čekali v šatničce až si "dohraje." Školku můžeme jen doporučit, systém práce s dětmi nám přijde optimální a jeji rodinná atmosféra nám také maximálně vyhovuje. 

Lukáš Mareček


Syn chodil do škôlky štyri roky po sebe v letných mesiacoch, keď nám nefungovala štátna MŠ. Veľmi si obľúbil učiteľky a do škôlky sa vždy tešil, program škôlky sa mu páčil, naučil sa veľa anglických pesničiek a celkovo nadobudol na svoj vek širokú anglickú slovnú zásobu. Vzhľadom na to, že nebol a nie je žiadny veľký "jedlík", neustále ma prekvapovalo, že so stravou tu neboli absolútne žiadne problémy a vždy mu chutilo. Škôlku môžem za nás určite odporučiť.

Janka Zengerová


Individualni pristup k detem, mlady kolektiv plny elanu a napadu. Ja jsem spokojena, moje dcera chodi kazdy den ze skolky s necim novym co se tam naucila, at uz je to anglicke slovicko nebo pisnicka. Maji pestry jidelni listek. Poradaji krasne akce na oslavu svatku, slavi narozeniny deti... Za nas hodnotim maximalnim poctem bodu.

Erika Binderová


Péťa chodil do Smarties bohužel jen poslední rok před školou pouze 1x v týdnu v kombinaci se státní školkou. Péťa se vždy do Smarties ráno moc těšil a zejména za teplého počasí odmítal školku opustit před půl šestou odpoledne :-). Skvělá přátelská atmosféra, individuální přístup k dětem v kombinaci s výbornou předškolní přípravou a programem. Za sebe musím ocenit i to, že jsem ani jednou neslyšela kluci dělají to a holky zase tamto, tedy žádné pro mě nežádoucí rozlišování dle pohlaví. Děkujeme, jen samé hezké vzpomínky.

Václava Říhová


Do školky chodil nejprve starší syn a po zkušenosti s ní, jsme se rozhodli pro stejnou školku i u mladšího. Personál školky je laskavý a já se mohu spolehnout na to, že o dítě bude postaráno jak po stránce pestrého programu a učení se nových věcí, ale že v případě špatné nálady se najde vždy někdo, kdo ho pohladí. Školka reaguje návrhy zlepšení a snaží se plnit naše nejrozličnější představy jak ohledně provozu a bezpečnosti, tak i programu pro děti.

Denisa Valentová


Pavlík chodil do Smarties 4 roky a těšil se tam každý den. Mimořádně pestrý program se spoustou zajímavých informací, pečení opravdových cookies, veselé písničky a usměvavé paní učitelky nám budou určitě velmi chybět. Školka je profesionální a přitom ji náš syn má velmi rád. Děkujeme a přejeme hodně štěstí!

Jana ŠagátováNáš Štěpánek chodí do školky už od 3,5 let a hned od prvního dne si ji oblíbil. Prakticky každý den chodí domu s něčím novým, ať už to jsou písničky či říkanky nebo počítání a jiné nové informace. Líbí se mi, že školka není jen hlídání dětí, ale dětem se zde opravdu věnují a učí je, chodí na procházky, prostě se jim věnují. Každý týden nám paní ředitelka zasílá program na celý týden. Všechny paní učitelky jsou moc milé a je vidět jak je mají děti rády.Prostě maximální spokojenost a radost!

Petra Kamenská


Že se po pár týdnech ve školce bude náš malý "školkáček" (2,5 r) doma ptát, zda půjde do školky a říkat "prosím", to jsme nečekali! Z šatničky honem honem za dětmi, ani na tu pusu není čas...! Pro nás nejlepší vizitka. Čistá a krásně světlá školka se spoustou místa na všechny důležité hry. Ač synek ještě spolehlivě nemluví, melodii "Twinkle twinkle litlle star" vystřihne bez zaváhání a na klavír by nejspíš už chtěl hrát i sám. Moc vítám zpětnou vazbu k dennímu dění od "tet", není problém se domluvit, zjistit co se dělo a jak probíhalo. Týdenní program zaslaný každý víkend předem je skvělý, jednou nohou jsme ve školce taky! Jsme se školkou moc spokojení a i když ji nemáme zrovna za rohem, dojíždění nám nikterak nevadí. Školka prostě stojí za to.

Alice Trägerová


Školka je o lidech a je jedno zda je státní či soukromá! V naši školce Smarties jsou Ti nejlepší lidé!! ;-)

Martin Šikl  


Krasne prostredi, vyborny personal, skvely program. Kazdy den me syn prekvapi novou dovednosti. Nemohla bych byt spokojenejsi.

Michaela Mencikova

Vrátit se zpět na školku