Praha 4 Braník

O nás

Právě probíhají zápisy na školní rok 2022/2023 


  • klasický zápis neděláme, děti se k nám mohou hlásit během celého roku. Vzhledem k naší snaze o co nejotevřenější komunikaci, se nám tento systém osvědčil jako nejúčelnější.
  • přijďte se k nám podívat a uvidíte sami, jestli vás náš otevřený přístup zaujme. Můžete přijít kdykoliv po sjednání schůzky, zavolejte, pošlete zprávu či email, je to zcela na vás.


Mateřská škola Smarties nabízí bilingvní rodinné prostředí, které poskytuje bohatý program v českém a anglickém jazyce pro děti zpravidla od 2,5 do 7 let.

Jsme školka, která je tady pro děti a jejich rodiče od roku 2009. Původně jsme byli v Krči, ale od roku 2011 jsme již v Braníků, který jsme si všichni zamilovali. Děti z naší školky pokračují buď do státních základních škol nebo do Česko - anglických. 


Výuka

Dětem se věnují jak čeští učitelé, tak rodilí mluvčí. Metodika výuky angličtiny, kterou používáme, staví na nejmodernějších trendech ve výuce dětí a je pojata hravou formou, kdy využívá zejména pohádky, písničky, říkadla, různé hry a další interaktivní prvky. Vzdělávací program podporuje individuální a nesoutěživý přístup k výuce.

Prostory

Od 25. 7. 2011 sídlíme v nových prostorech, které se nacházejí v klidné části Prahy, v Braníku. Dětem je k dispozici zrekonstruovaná budova se zahradou, která splňuje veškeré hygienické požadavky na prostory a provoz podle vyhlášek č. 410/2005 Sb., č. 137/2004 Sb. a č. 268/2009 Sb.

Otevírací doba

Školka je otevřena každý všední den od 7.30 do 18 hodin. Program pro děti začíná v 9 hodin.

Dopolední program probíhá od 7.30 do 13.00 (vyzvedávání dětí od 12.30). Odpolední program je do 18 hodin, vyzvedávání možné po svačině, tedy po 15 hodině. 


Program

Pro rodiče a děti připravujeme společná tematická odpoledne nebo celé dny, výlety a relaxační pobyty.

Děti jezdí každý rok na lyžařský výcvik do Jizerských hor a v létě na školku v přírodě do Krkonoš. 

Motivujeme rodiče ke spolupráci na dění ve škole. Vítáme také nové nápady nebo aktivní pomoc při doprovodných akcích.

Vrátit se zpět na školku